Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 02.09.2018, 08:45
3 PKT ZGARNIĘTE MECZ DO ZAPOMNIENIA.

Czasem zdarzy się słabszy mecz, ale sztuka jest wtedy zgarnąć jakiekolwiek punkty.
I nie mówmy farmazonów, że mecz był wyrównany blablala. Śląsk tak jak kolega wyżej napisał - taktycznie nas rozpracował i był lepszy.

Ale szczęście dziś było po naszej stronie. Jak to bywa w przyrodzie - kiedyś stan rzeczy się wyrówna

WICELIDER póki co ! A to mam nadzieję - da nam porzadnego kopa do frekwencji i zysk dla klubu.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując