3 PKT ZGARNIĘTE MECZ DO ZAPOMNIENIA.
Czasem zdarzy się słabszy mecz, ale sztuka jest wtedy zgarnąć jakiekolwiek punkty.
I nie mówmy farmazonów, że mecz był wyrównany blablala. Śląsk tak jak kolega wyżej napisał - taktycznie nas rozpracował i był lepszy.
Ale szczęście dziś było po naszej stronie. Jak to bywa w przyrodzie - kiedyś stan rzeczy się wyrówna
WICELIDER póki co ! A to mam nadzieję - da nam porzadnego kopa do frekwencji i zysk dla klubu.