Panie
@AntyMod,
mam Pana w ignorowanych, więc proszę nie odnosić się do moich postów.
Powiem coś, co wielu pewnie uzna za kontrowersyjne.
Gdyby Małecki nie był piłkarzem, ale siedział na trybunach to byłby typem kibola, którego interesuje bardziej kto wygra za stadionem, niż wynik meczu.