|
Wg mnie przegrana się Śląskowi należała: za rozgrywanie ataku, kontrataku, skandaliczne błędy w tym względzie.
Jeśli wszytko pójdzie dobrze, to w tym roku możemy być tak jak Górnik w zeszłym.
A jeśli chodzi o licznie punktów potrzebnych do utrzymania: ja po tym, co było w czerwcu i lipcu naprawdę boje się podobnej niespodzianki w zimie.
|