Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 02.09.2018, 07:52
Wg mnie przegrana się Śląskowi należała: za rozgrywanie ataku, kontrataku, skandaliczne błędy w tym względzie.

Jeśli wszytko pójdzie dobrze, to w tym roku możemy być tak jak Górnik w zeszłym.

A jeśli chodzi o licznie punktów potrzebnych do utrzymania: ja po tym, co było w czerwcu i lipcu naprawdę boje się podobnej niespodzianki w zimie.
Odpowiedz cytując