Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25585
Stary 01.09.2018, 19:37
Chcemy go sprzedać=trzeba promować i ogrywać. Na Buchaliku raczej nie zarobimy więc po to był Lis sprowadzony. Jeżeli go nie będziemy wystawiać to nie było sensu go kupować bo mogliśmy równie dobrze Chorązke ogrywać. Na tą chwilę raczej Lis jest pewniakiem do gry mimo iż nie jest jeszcze za pewny w bramce, chociaż dzisiaj dość przyzwoity mecz.
Odpowiedz cytując