Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 01.09.2018, 17:55
na razie wyglada na to że Teddy odrobił lekcje, bo dośc dobrze zaryglowali środek.

Tak sobie myśle że takie 0:0 to z pkt widzenia morale nienajgorszy wynik , spuści powietrze z balonika , a nie stracimy z drugiej strony za dużo
Odpowiedz cytując