Temat
:
[VII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sobota 1 września, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
23
01.09.2018, 14:53
Plan idealny :
3 punkty
ładna gra
brak kontuzji
brak kartki dla Bashy
Ale ofensywa Wrocławian to nie są leszcze, oby dziś Wisła strzeliła więcej. Serce mówi wysokie zwycięstwo, rozum remis lub pechową porażkę.
forthy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do forthy
Znajdź inne posty napisane przez forthy