|
Małecki :
- od 1.5 roku gra słabo (poniżej przeciętnej ligowej)
- zarabiał dużo jak na warunki Wisły (tak, wiem, że jest gigantyczna umowa Ondraska na przykład)
- kolejny raz szedł w kierunku robienia kwasów jako naczelna primadonna
- w kolejce do składu był 4 skrzydłowym, a przy tym, że zawodnicy mogą grać wymiennie nie był nawet 14 graczem do gry (Halilovic, Arsenic, Kolar, Bartosz, Wojtkowski powinni być przed nim)
- nie mam problemu z daniem 15-20 minut z ławki w tym sezonie Śliwie, Plewce, Grabowskiemu, Laskosiowi przy większych problemach kadrowych
- Wisła ma 16 seniorów w polu, aktualnie wszyscy zdrowi, wielu młodych w okolicach składu i dających z siebie wszystko dla kilku minut teraz w ekstraklasie
- do końca rundy, wliczając dzisiejszy mecz z Śląskiem i PP zostało 15 lub 16 spotkań, to nie jest wiele gier.
Podsumowując : zajebiście że odszedł i tyle.
|