|
Patrykowi życzę powodzenia.
A po sezonie może znowu wróci i da coś zespołowi, na razie lepiej i dla niego i dla obecnej Wisły że się rozstaliśmy.
W drużynie jest niespotykany od dawna team spirit i to widać gołym okiem, narastająca frustracja Małego była niepotrzebnym zgrzytem. Mądry ruch.
|