Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83937
Stary 01.09.2018, 14:43
Patrykowi życzę powodzenia.
A po sezonie może znowu wróci i da coś zespołowi, na razie lepiej i dla niego i dla obecnej Wisły że się rozstaliśmy.
W drużynie jest niespotykany od dawna team spirit i to widać gołym okiem, narastająca frustracja Małego była niepotrzebnym zgrzytem. Mądry ruch.
Odpowiedz cytując