Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83936
Stary 01.09.2018, 14:34
Bardzo dobrze, że Mały poszedł na wypożyczenie. gdyby u nas nadal grzał ławę to by się zaczęły kwasy i bunty znów, a tak to będzie się mógł wykazać na Słowacji. U nas słabiutko w tym sezonie. Lepiej na te 25-30 minut za Kostala wpuszczać kogoś młodego głodnego gry.
Odpowiedz cytując