Temat
:
[VII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sobota 1 września, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
Od: 08.2015
Offline
#
19
01.09.2018, 12:42
Po meczu z Górnikiem dobito powietrza do balonika. Oby dzisiaj nie wystrzelił z dużym hukiem.. Oczekiwania wobec drużyny są coraz większe, mam nadzieję, że chłopcy udźwigną ten ciężar.
kbr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kbr
Znajdź inne posty napisane przez kbr