Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83933
Stary 01.09.2018, 10:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z Wisłą Płock, z Arką - tak z pamięci.

Karherop - przemawia przez Ciebie frustracja. Dla Wisły lepiej żeby to było wypożyczenie + pierwokup.
Dla Wisły ważna jest kasa. A te 150 tys euro za 30 latka to bylby majstersztyk. A ile możemy wziąć za wypożyczenie? 50 tysiecy?

Malecki po 2 meczach na lawce strzela fochy, to co bedzie po calej rundzie?

Uważam że tak czy siak wróci do Wisly z podkulonym ogonem, ale Slowacy się na nim szybko poznają i za rok go nie wykupią.
Odpowiedz cytując