wolfy napisał(a):

Z Wisłą Płock, z Arką - tak z pamięci.
Karherop - przemawia przez Ciebie frustracja. Dla Wisły lepiej żeby to było wypożyczenie + pierwokup.
|
Dla Wisły ważna jest kasa. A te 150 tys euro za 30 latka to bylby majstersztyk. A ile możemy wziąć za wypożyczenie? 50 tysiecy?
Malecki po 2 meczach na lawce strzela fochy, to co bedzie po calej rundzie?
Uważam że tak czy siak wróci do Wisly z podkulonym ogonem, ale Slowacy się na nim szybko poznają i za rok go nie wykupią.