szprotson napisał(a):

|
w takim razie nie rozumiem dlaczego po meczu z Kurnikiem Zabrze pisałeś że Małecki jest nam niezbędny ?
|
Po to żeby takim frustratom jak Ty żyłka pękła? Bo nie lubię znajdowania sobie ofiar przez kibiców i jechania po nich, bez względu na to czy to Boguski, Brożek, Małecki czy Zieńczuk?
Nie lubię też nazywania trenerów wuefistami, ubliżania ich wykształceniu i wiedzy ZWŁASZCZA zanim zdożą poprowadzić drużynę w pierwszym meczu, yak przy okazji.
Odejście Małeckiego to osłabienie, ale widocznie konieczne. Ale to na pewno nie powód żeby po nim jechać.