Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83930
Stary 01.09.2018, 09:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w takim razie nie rozumiem dlaczego po meczu z Kurnikiem Zabrze pisałeś że Małecki jest nam niezbędny ?
Po to żeby takim frustratom jak Ty żyłka pękła? Bo nie lubię znajdowania sobie ofiar przez kibiców i jechania po nich, bez względu na to czy to Boguski, Brożek, Małecki czy Zieńczuk?
Nie lubię też nazywania trenerów wuefistami, ubliżania ich wykształceniu i wiedzy ZWŁASZCZA zanim zdożą poprowadzić drużynę w pierwszym meczu, yak przy okazji.
Odejście Małeckiego to osłabienie, ale widocznie konieczne. Ale to na pewno nie powód żeby po nim jechać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując