Temat
:
[VII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sobota 1 września, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
17
01.09.2018, 09:04
Latwo szybko i przyjemnie Wisła dzisiaj slaska jebnie!
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82