Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83923
Stary 01.09.2018, 07:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Słabo to świadczy o piłkarzu, jak odpuszcza po 2 dobrych spotkaniach rozegranych przez kolege. Szczególnie kolege który rok temu to prawie trawy nie powąchał.
Ciekawe co na to wolfy...
W odróżnieniu od Ciebie nie jestem frustratem wyżywającym się obrażaniem trenera i piłkarzy. Wydaje Ci się pewnie że jesteś edgy, a jesteś zwyczajnie śmieszny. Jakbym się wypruł na Patryka że idzie do lepszego klubu to też byłbym fajny? Takie realia, biedni jesteśmy.

Mieliśmy dwóch dobrych lewych skrzydłowych, teraz mamy jednego. Małecki miał dobre mecze w tym sezonue, brakowało tego ca reszcie zespołu - skuteczności. Wszedł Kostal i przykrył go czapką.

Wypożyczamy go dlatego, bo dostaniemy za to kasę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.09.2018 o godz. 07:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując