Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83922
Stary 01.09.2018, 07:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
To znaczy, że pomimo gorszego okresu nie ma powodu, żeby go jebać. Zwłaszcza, że to zawodnik, który jest z Wisłą od lat związany i dla którego Wisła nie była tylko miejscem pracy, nawet jeśli jego związek z drużyną był toksyczny. Jak jest słaby i nie nadaje się na rezerwowego, a my mamy lepszych kandydatów do gry, to niech odejdzie. Przypominam jednak, że do niedawna lepszych nie mieliśmy - pomimo tego gorszego okresu.
Ale po Boguskim można już jechać jak po burej suce?
Odpowiedz cytując