Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21963
Stary 01.09.2018, 06:49
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ponad 30letni przeciętniak z wysoka pensją jako opcja na przyszły sezon. Litości.
Małecki to wyróżniający się ligowiec, a jako alternatywę mamy... Nikogo. Cztery pierwsze mecze zagrał dobrze, ładnie ciągnął skrzydłem. Kostal teraz wygląda super, ale oddycha rękawami po 65 minutach.

Jeżeli jest wypożyczany, odchodzi to dlatego, że Spartak Trnava położył kasę na stole. Oni ją mają, my nie. Wiadomo dlaczego.

Z Małeckim przedłużono kontrakt m. in. z powodu zainteresowania zespołów ligi belgijskiej. Niestety Carillo przestał go wystawiać i zdechło.

W przyszłym okienku też odejdzie kilku piłkarzy, bynajmniej nie dlatego że psują atmosferę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.09.2018 o godz. 06:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując