Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 01.09.2018, 00:31
W sądzie jak to w sądzie. Rejestracja stowarzyszenia w Krakowie potrafi trwać miesiąc, potrafi i pół roku, zależnie od tego, na czyje biurko trafi wniosek...
Kiedyś miałem sytuację, że dwa dokładnie takie same statuty, różniące się tylko nazwą i celami, składałem praktycznie równocześnie. Jedno zostało zarejestrowane przez sędziego od strzała, w drugim referendarzowi odbiło i zaczął się domagać nie wiadomo jakich zmian, co przedłużyło rejestrację o kilka miesięcy. Ot, polska rzeczywistość.

W każdym razie, po szczęśliwej rejestracji, opublikujcie jednak cały statut, nie tylko preambułę
Odpowiedz cytując