Alf kibic Wisły napisał(a):

|
Cała akcja bardzo fajna, ja się chętnie dołączam, dobrze by było pogrupować wspierających na kilka grup w zależności od wysokości miesięcznych wpłat i np. jakoś zaznaczyć na forum. Co do zniżek na karnety czy koszulki, to troszkę kiepski pomysł, ja chcę wspierać klub kupując karnet czy inne pamiątki klubowe, a nie mieć zniżki. Albo wspieram, albo oszczędzam.
|
Bliskie jest mi takie podejście