Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 31.08.2018, 21:54
Alf kibic Wisły napisał(a):Wyświetl post
Cała akcja bardzo fajna, ja się chętnie dołączam, dobrze by było pogrupować wspierających na kilka grup w zależności od wysokości miesięcznych wpłat i np. jakoś zaznaczyć na forum. Co do zniżek na karnety czy koszulki, to troszkę kiepski pomysł, ja chcę wspierać klub kupując karnet czy inne pamiątki klubowe, a nie mieć zniżki. Albo wspieram, albo oszczędzam.
Bliskie jest mi takie podejście
Odpowiedz cytując