Wyświetl pojedynczy post
Alf kibic Wisły
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2010
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.08.2018, 21:43
Cała akcja bardzo fajna, ja się chętnie dołączam, dobrze by było pogrupować wspierających na kilka grup w zależności od wysokości miesięcznych wpłat i np. jakoś zaznaczyć na forum. Co do zniżek na karnety czy koszulki, to troszkę kiepski pomysł, ja chcę wspierać klub kupując karnet czy inne pamiątki klubowe, a nie mieć zniżki. Albo wspieram, albo oszczędzam.
Odpowiedz cytując