sebanop napisał(a):

|
(...) Jak ktoś wpłace grosz to chce wiedzieć co się z nim dzieje.. jak najbardziej jestem za waszym działaniem i przystąpię do stowarzyszenia ale muszę wiedzieć komu poświęcam swoje pieniądze i w jaki sposób będą rozliczane. (...)
|
Nie ma innej opcji.
Wszelkie informacje będą dostępne gdy będzie już można zacząć zapisy do Socios.