Wyświetl pojedynczy post
Laszi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 31.08.2018, 19:05
sebanop napisał(a):Wyświetl post
To teraz może ktoś nakreślić jak będzie wyglądać cały schemat działania socios? Zasady działania, rozliczenia Jak ktoś wpłace grosz to chce wiedzieć co się z nim dzieje.. jak najbardziej jestem za waszym działaniem i przystąpię do stowarzyszenia ale muszę wiedzieć komu poświęcam swoje pieniądze i w jaki sposób będą rozliczane. 13.08 było zebranie? Kto o nim wiedział Kto się na nim pojawił?
Na razie plan był tylko taki aby coś zacząć i wstępnie KOMINEK wysłał pytania do zainteresowanych na co mają iść pieniądze. Schemat działania na pewno powstanie. Domyślam się, że na stronce będziemy mieli licznik zebranych pieniędzy i cel na co zostaną przeznaczone.
Ostatnio edytowane przez Laszi : 31.08.2018 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując