Na razie plan był tylko taki aby coś zacząć i wstępnie
KOMINEK wysłał pytania do zainteresowanych na co mają iść pieniądze. Schemat działania na pewno powstanie. Domyślam się, że na stronce będziemy mieli licznik zebranych pieniędzy i cel na co zostaną przeznaczone.