To teraz może ktoś nakreślić jak będzie wyglądać cały schemat działania socios

? Zasady działania, rozliczenia

Jak ktoś wpłace grosz to chce wiedzieć co się z nim dzieje.. jak najbardziej jestem za waszym działaniem i przystąpię do stowarzyszenia ale muszę wiedzieć komu poświęcam swoje pieniądze i w jaki sposób będą rozliczane. 13.08 było zebranie

? Kto o nim wiedział


Kto się na nim pojawił

?