Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.08.2018, 18:31
To teraz może ktoś nakreślić jak będzie wyglądać cały schemat działania socios? Zasady działania, rozliczenia Jak ktoś wpłace grosz to chce wiedzieć co się z nim dzieje.. jak najbardziej jestem za waszym działaniem i przystąpię do stowarzyszenia ale muszę wiedzieć komu poświęcam swoje pieniądze i w jaki sposób będą rozliczane. 13.08 było zebranie? Kto o nim wiedział Kto się na nim pojawił?
Ostatnio edytowane przez sebanop : 31.08.2018 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując