|
Z tego co słyszałem to w kolejce do gry był nie tylko za seniorami sprawdzonymi, ale i za Plewką, Laskosiem oraz nawet Śliwą, także te 160-170k złotych to zawsze dobra oszczędność w takim przypadku.
Oby Małeckiego aka "jak nie gram w 1 składzie jestem bucem, a jak gram to g* daję klubowi od 2 lat" faktycznie udało się oddać, bo to będzie oszczędność lekko licząc pół miliona na pensji w przyszłym sezonie. Jakby cokolwiek od Trnavy wpadło to już bajka.
|