Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 31.08.2018, 16:40
Radwi napisał(a):Wyświetl post
Jak masz gorszy dzień to idź pobiegaj, na siłkę, na drina ale nie wylewaj tu swoich żalów na ludzi, którzy włożyli sporo czasu i energii żeby ten projekt wystartował.

Ode mnie gratulacje i podziękowanie wielkie dla ludzi odpowiedzialnych oraz cierpliwie czekamy na info o kolejnych krokach!
Nie wylewam żalów i podziwiam każdego kto dołożył swoich rąk i poświęcił swój czas dla tego projektu. Ale zadałem pytanie które ciekawi pewnie wielu, a w zamian dostałem prześmiewczą odpowiedź i trochę zagotowałem. Sorki i skorzystam z rady z siłownią.
Odpowiedz cytując