Radwi napisał(a):

Jak masz gorszy dzień to idź pobiegaj, na siłkę, na drina ale nie wylewaj tu swoich żalów na ludzi, którzy włożyli sporo czasu i energii żeby ten projekt wystartował.
Ode mnie gratulacje i podziękowanie wielkie dla ludzi odpowiedzialnych oraz cierpliwie czekamy na info o kolejnych krokach!
|
Nie wylewam żalów i podziwiam każdego kto dołożył swoich rąk i poświęcił swój czas dla tego projektu. Ale zadałem pytanie które ciekawi pewnie wielu, a w zamian dostałem prześmiewczą odpowiedź i trochę zagotowałem. Sorki i skorzystam z rady z siłownią.