|
Niesamowite jest to że wystarczyly 2 mecze na ławce by Patryk znowu zaczął narzekać i już ucieka z klubu. A jeszcze 3 tygodnie temu chwalil Stolarczyka pod niebiosa.
On jest niereformowalny i dobrze że odchodzi z Wisły.
Choc szczerze mówiąc wydaje mi się, że za rok wróci do Wisły i na Słowacji kariery nie zrobi.
Wydaje mi sie ponadto że z obecna kadra powinniśmy dac radę do zimy. Zostalo 14 spotkań + PP. Problem może się pojawić gdyby bylo wiecej niz 4 kontuzje w zespole. Na razie mamy jedna...
|