Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83903
Stary 31.08.2018, 16:03
Niesamowite jest to że wystarczyly 2 mecze na ławce by Patryk znowu zaczął narzekać i już ucieka z klubu. A jeszcze 3 tygodnie temu chwalil Stolarczyka pod niebiosa.
On jest niereformowalny i dobrze że odchodzi z Wisły.

Choc szczerze mówiąc wydaje mi się, że za rok wróci do Wisły i na Słowacji kariery nie zrobi.

Wydaje mi sie ponadto że z obecna kadra powinniśmy dac radę do zimy. Zostalo 14 spotkań + PP. Problem może się pojawić gdyby bylo wiecej niz 4 kontuzje w zespole. Na razie mamy jedna...
Odpowiedz cytując