arti napisał(a):

Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.
|
Wasyl dał radę.
Więc nie jest to regułą.
czaro napisał(a):

|
Jeśli będzie dobra oferta, to super. Mamy Małeckiego, spokojnie załatamy tę lukę (zanim ktoś wyskoczy z komentarzem: załatamy, a nie zastąpimy 1:1).
|
Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy