|
Senior Member
Offline
|
|
Smyrgu napisał(a): 
|
Kuba lat 33...to już jeden z ostatnich momentów jesli ma w Wiśle coś pograć na poważnie...pózniej to szkoda blokować miejsca....sezon półtora...Miejsce Kuby w Wiśle powinno być niekoniecznie na boisku...
|
http://transfery.info/117847,transfe...435.1535717217
|
|