Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21942
Stary 31.08.2018, 11:50
Kuba choc przez całe zycie zmagal się z kontuzjami to i tak rozegral wiele pelnych sezonów. Jeszcze 2 lata tamu rozegral pelny sezon w Wolfsburgu. Sądzę że wielu dramatyzuje z jego forma i ze zdrowiem. Owszem, 5 lat już nie pociągnie, ale 2 lata? Badzmy o to spokojni.
Tym bardziej ze nasza liga idzie w stronę polamatorskiej patrząc na poziom i wyniki spotkań. Nawet jak Kuba nie bedzie prezentowal za rok poziomu reprezentacji to nie bedzie odbiegal od poziomu polskiej ligi.
Odpowiedz cytując