|
Ja mam duże wątpliwości czy Kuba da za rok fizycznie i psychicznie radę. Jak dla mnie to On jest mocno wyeksploatowany fizycznie, ciało już nie daje rady, a na skrzydle albo po trzeba gonić.
A już dawanie tak szalonego (jak Kolega wyżej napisał) kontraktu piłkarzowi lat 34 ze zniszczonym zdrowiem w naszej obecnej sytuacji to byłby bezsens.
|