|
Jeśli się nie mylę, to gdyby rozwiązał kontrakt nawet we wrześniu, to nadal możemy zgłosić wolnego zawodnika do gry. Ani klubowi nie uśmiecha się płacić zawodnikowi z szansami na grę bliskimi 0, ani Kubie, który jest całkiem ambitny i na pewno chciałbym jeszcze trochę pograć i w klubie i reprezentacji.
|