|
Błaszczykowski ? obecnie to zbyt duże obciążenie dla naszego budżetu.Trudno mi sobie wyobrażić,że rozwiąże kontrakt (ze stratą finansową dla siebie,musiałby zrezygnować z połowy wynagrodzenia,żeby go puścili) i przyjdzie grać do nas za małe pieniądze.Druga opcja to wypożyczenie i pokrywanie części wynagrodzenia.Podejrzewam,że i taka opcja jest dla naszego budżetu zbyt kosztowna.
Niech wypełni swój kontrakt,albo idzie na wypożyczenie (żeby grać) a do Nas niech przyjdzie w przyszłym roku,kiedy kasa nie będzie już najważniejsza,i zgodzi się grać za 150.0000-200.000 euro rocznie.Myślę,że taki kontrakt będzie w Naszym zasięgu,a i sam Kuba zaakceptuje.
|