MB1906 napisał(a):

|
Cala napewno nie ale..., niemcy i tak mu musza zaplacic moze wiec choc czesc kosztu by oszczedzili(placila by Wisla) a Kuba mialby pewny plac. Wszyscy wygrywaja. Tylko zapewne jak co roku jeszcze nic z tego.
|
Bardziej rozwiązanie umowy za porozumieniem. Wolfsburg wypłaca mu jakiś procent z rocznej pensji i Kuba odchodzi za free.