Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83883
Stary 30.08.2018, 18:12
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Cala napewno nie ale..., niemcy i tak mu musza zaplacic moze wiec choc czesc kosztu by oszczedzili(placila by Wisla) a Kuba mialby pewny plac. Wszyscy wygrywaja. Tylko zapewne jak co roku jeszcze nic z tego.
Bardziej rozwiązanie umowy za porozumieniem. Wolfsburg wypłaca mu jakiś procent z rocznej pensji i Kuba odchodzi za free.
Odpowiedz cytując