Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83881
Stary 30.08.2018, 13:39
Cala napewno nie ale..., niemcy i tak mu musza zaplacic moze wiec choc czesc kosztu by oszczedzili(placila by Wisla) a Kuba mialby pewny plac. Wszyscy wygrywaja. Tylko zapewne jak co roku jeszcze nic z tego.
Odpowiedz cytując