Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9077
Stary 30.08.2018, 12:27
Wicie, rozumicie, w "normalnym" podmiocie to nie jest tak, że dyskutuje się o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą, tylko po prostu wyodrębnia się grupy "interesariuszy" (jak ja nie lubię tej korpomowy...) i prowadzi się działania marketingowe adresowane do każdej z tych grup.

Dyskusja o tym, czy nastawić się na ludzi związanych z klubem czy jednosezonowców nie ma sensu. Naszym targetem są wszyscy, z nikogo nie możemy rezygnować i każdego musimy "dopieścić" stosownie do jego potrzeb.

Co do "pewnych", to trzeba zrozumieć jedno: ludzie się starzeją, przeprowadzają, idą do pracy (albo ją tracą), rodzą im się dzieci, zmieniają potrzeby - inaczej rzecz ujmując, grupa "pewna" będzie tylko w perspektywie krótkoterminowej. Długoterminowo trzeba myśleć o jej zastępowalności czy przechodzeniu danego delikwenta z sektora na sektor, że tak to ujmę.
Odpowiedz cytując