Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9076
Stary 30.08.2018, 12:21
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Alez oczywiscie, ja nie rezygnuje z tych jednorazowych. Sugeruje tylko aby przede wszystkim skupic sie na budowie tych 15 tys lojalnych. Fundament zapelnienia stadionu. Ci ludzie gdzies tam sa, chodzili lub chodza raz na ruski rok wiec material posiadamy tylko pozostaje wyjsc do nich. Trzeba im pokazac, ze klub zabiega o nich i ze nie tylko potrafi brac zlotowki za bilet.

Można chyba sprawdzić w bazie, kto kiedyś chodził regularnie? Wysłać do takich osób maila z przypomnieniem, może też jakiś bon zniżkowy na pierwszy karnet lub 3 bilety, no nie wiem. To nic nie kosztuje, i tak połowa stadionu jest pusta, a uważam, że kilkaset osób w ten sposób można pozyskać.
Odpowiedz cytując