|
Tak. Byli źle przygotowani. Przede wszystkim jednak Legia bo Jagiellonia i Lech odpadły po prostu z lepszymi od siebie rywalami.
W naszej lidze bazuje się na grze mocno fizycznej i wybieganiu co nie znaczy, że przygotowanie fizyczne stoi u nas na wysokim poziomie bo oczywiście tak nie jest. I jest to mały dramat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|