Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 30.08.2018, 10:41
Tak. Byli źle przygotowani. Przede wszystkim jednak Legia bo Jagiellonia i Lech odpadły po prostu z lepszymi od siebie rywalami.

W naszej lidze bazuje się na grze mocno fizycznej i wybieganiu co nie znaczy, że przygotowanie fizyczne stoi u nas na wysokim poziomie bo oczywiście tak nie jest. I jest to mały dramat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując