Ale czekaj, chcesz nam powiedziec, ze Legia odpadla z slowakami i luxemburgiem bo byli zle przygotowani? Lech tez zle przygotowany? I Jaga?
Odpady z ekstraklasy? Ekstraklasa to sam wsobie odpad polskich i swiatowych grajkow, ktorzy sa tutaj bo maja jakis defekt a nie dlatego by rozwijac swoja kariere.
Dostali w czape bo byli w dwumeczach po prostu slabsi. To nie jest tylko jeden mecz a rowniez rewanz , wiec przypadek zostaje wyeliminowany.
Pazdan to jest wrakiem, cieniem pilkarza juz od ponad roku. No ale jak ktos jest slepy i tego nie widzi to pozniej mamy takie kwiatki jak na kadrze czy klubie. Gosc, kazda akcje konczy biegiem na pilke wslizgiem, czy to do strzalu przeciwnika czy dosrodkowania, czy akcji zawodnika.
Niby w naszej lidze bazuje sie na grze mocno fizycznej i wybieganiu a jak ktorys idzie na zachod to w pierwszym wywiadzie stwierdza : "Zdecydowanie tutaj sa ciezsze treningi, musimy szybciej biegac, potrzebuje czasu "
