Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9069
Stary 30.08.2018, 09:24
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wyruszyc do szkol na wislackich osiedlach i fanclubach. Zaprosic za darmo kilkaset dzieciakow na mecz, nich co 5 zlapie bakcyla i namowi ojca lub rodzine na kolejny mecz to bedzie pozytyw.

I tak stadion stoi pusty.
Przerabiamy to 8-10 rok, rozdajemy te bilety za darmo i nic to nie daje. Żadnych efektów. Przyzwyczjamy jedynie te dzieci do okazjonalnej darmoszki. Nie mówie, żeby to.likwidować, natomiast sądzę, że nie ma co z tym wiązać nadziei i tyle.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując