Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9067
Stary 30.08.2018, 08:59
"Jednosezonowi" to przyjdą jak zawsze na mecz z Legią i żydami - niezależnie od tego, czy będzie dobra kiełbasa, zajebiste plakaty na mieście, czyściutkie kibelki i inne wodotryski. Na inne mecze też przyjdą - jak będzie wynik sportowy. Jak go nie będzie, to żadne marketingowe triki tu nie pomogą.

Może beton jestem, ale zwyczajnie w magię marketingu nie wierzę - nie w przypadku naszej ligowej młócki.
Odpowiedz cytując