Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9065
Stary 30.08.2018, 08:52
@Dariook
Poruszyłeś ważną kwestię, którą do tej pory traktowano na forum trochę po macoszemu (albo źle szukałem) , więc pozwolę sobie pociągnąć trochę temat,może się rozwinie. Napisałeś, "trzeba zbudować 14-15 tys tych pewnych. Tych na których klubo zawsze może liczyć." Tak, trzeba zbudować taką grupę, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, bo to będzie fundament działalności klubu. Byle to zrobić z głową (Głową ?), taka praca u podstaw lubi przejrzystość działań, jasne zasady itp.

Mimo to, nie zrezygnowałbym z działań mających na celu ściągnięcie na stadion "jednorazowych" kibiców, bo ta grupa z kolei pozwoli na wsparcie, uzupełnienie i ułatwienie tworzenia "trzonu".
Wyniki, styl, przeciwnicy, pogoda i atmosfera na stadionie będą miały wpływ zawsze - tylko raz większy, raz mniejszy.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując