Piotr777 napisał(a):

Nie ufam legionistom, jak psom. Stanowski odgrywa rolę, która ma pomóc Leśnodorskiemu w wykupieniu udziałów w Wiśle. A właściwie komuś, kto stoi za Leśnodorskim. Hm, ciekawa teoria
|
Jakoś nigdy nie interesowałem się właścicielami Legii.
Takie coś znalazłem o Leśnodorskim (2.2017)
https://www.salon24.pl/u/wilczyska/7...echa-kostrzewy
i takie o Kostrzewie:
http://monsieurb.neon24.pl/post/1635...kier-kostrzewa
Pierwsze pytanie to jak się ich pozbył Mioduski. Drugie pytanie - po co im Wisła. Na razie nie da się na Wiśle zarobić. Poza tym "światek kibicowski" odstraszył ponoć normalnych inwestorów. Bragiel miał powiedzieć, że jego klienci nie mogą być kojarzeni z "światkiem kibicowskim" w Krakowie.