Temat
:
[VII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, sobota 1 września, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
12
29.08.2018, 17:41
Śląsk w meczu z Zagłębiem wyglądał słabiutko. Fakt, że pierwszą akcję bramkową zagrali bardzo fajnie, druga to już błąd obrońców Zagłębia, trzecia debilny karny. W obronie Śląsk grał nieludzko źle. Można wygrać.
xanti1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do xanti1906
Znajdź inne posty napisane przez xanti1906