Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 29.08.2018, 17:41
Śląsk w meczu z Zagłębiem wyglądał słabiutko. Fakt, że pierwszą akcję bramkową zagrali bardzo fajnie, druga to już błąd obrońców Zagłębia, trzecia debilny karny. W obronie Śląsk grał nieludzko źle. Można wygrać.
Odpowiedz cytując