Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline
#
21919
29.08.2018, 12:04
Z tego co mi się wydaje to nie można zmienić klubu dwa razy w jednym okienku więc Kort odpada. Kostal po 2 dobrych meczach raczej też nie odejdzie kiedy przez dwa sezony grzał ławkę chyba ze jakiemuś skautowi to wystarczy do rekomendacji transferu.
Adrio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adrio
Znajdź inne posty napisane przez Adrio