|
Golda w weszlo.fm dzisiaj powiedział, że pod koniec okna zrobił się spory ruch w interesie i zainteresowanie jest naszymi młodszym graczami. Mysle że Kostal, Kort sa obserwowani przez dzialaczy innych klubów.
Od sportowej strony lepiej aby już nie bylo kolejnych osłabien zespołu.
|