Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1946
Stary 29.08.2018, 09:10
Jeśli prawdą jest, że Legia od roku nie przepracowała jak należy obozu przedsezonowego to nie dziwie się, że Pazdan po takiej ilości grania może być wrakiem piłkarza. To co najbardziej kładzie naszą ligę to nie leniwi piłkarze, bo to jest wg mnie mit, tylko zatrudnianie trenerów dyletantów i nie przykładanie odpowiedniej uwagi do należytego przygotowania fizycznego w skali całego sezonu, a nawet kilku sezonów. W lidze gdzie bazuje się na grze mocno fizycznej i wybieganiu to jest przepis na katastrofę, którą obserwujemy co roku w eliminacjach do europejskich pucharów, gdzie nasze zespoły dostają w czapę od drużyn gdzie np. grają odpady z Ekstraklasy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując