|
No, bez jaj. Nie będę się kłócił, wyciągał powtórek, screenów etc., bo mi na tym nie zależy i nie mam na to czasu. Gdybyś napisał, że jak na swoje lata daje radę, to bym napisał, że pewnie tak. Ale teksty o "maszynie", "mega szybkości", "co prawda jak na swoje lata, ale obiektywnie pozwalające wychodzić całą linią obrony do przodu" są przestrzelone. Nic mu nie odbieram, lubię go i nieźle gra, ale bez jaj.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|