Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 28.08.2018, 23:35
@Arek95 - od początku sezonu wpisuję to jako komentarz w temacie meczowym ale po meczu. W sobotę byłem w domu szybciej, bo z dzieckiem więc było to jeszcze w sobotę. Po ostatnim meczu ktoś napisał to również drugi raz.
I niezależnie od tego ile osób to wk...i niech w tym roku zarząd przede wszystkim zbilansuje budżet. Paka się zrobiła niezła, wyniki wyrabia, że aż miło. Ale audyt licencyjny będzie koszmarem. Być może Rudy i spółka nam trochę odpuszczą, bo Wisła. Ale praw ekonomii nie przeskoczymy.
Przed meczem byłoby to trochę dołujące więc nie odbierajmy sobie przyjemności
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 28.08.2018 o godz. 23:40.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując