@Arek95 - od początku sezonu wpisuję to jako komentarz w temacie meczowym ale po meczu. W sobotę byłem w domu szybciej, bo z dzieckiem więc było to jeszcze w sobotę. Po ostatnim meczu ktoś napisał to również drugi raz.
I niezależnie od tego ile osób to wk...i niech w tym roku zarząd przede wszystkim zbilansuje budżet. Paka się zrobiła niezła, wyniki wyrabia, że aż miło. Ale audyt licencyjny będzie koszmarem. Być może Rudy i spółka nam trochę odpuszczą, bo Wisła. Ale praw ekonomii nie przeskoczymy.
Przed meczem byłoby to trochę dołujące więc nie odbierajmy sobie przyjemności
