Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25574
Stary 28.08.2018, 23:30
Dokładnie. Wasilewski jak na swoje lata jest MEGA SZYBKI. Dzięki temu możemy wysoko podchodzić, z Głowackim w składzie to nie było możliwe, musieliśmy głębiej trzymać linię obrony, bo on po prostu nie dawał rady przy takiej grze niestety.


Jak na swoje lata Wasyl pod względem szybkości i dynamiki to jest po prostu maszyna.
Odpowiedz cytując