|
Dokładnie. Wasilewski jak na swoje lata jest MEGA SZYBKI. Dzięki temu możemy wysoko podchodzić, z Głowackim w składzie to nie było możliwe, musieliśmy głębiej trzymać linię obrony, bo on po prostu nie dawał rady przy takiej grze niestety.
Jak na swoje lata Wasyl pod względem szybkości i dynamiki to jest po prostu maszyna.
|