Patryko napisał(a):

Tak się składa, że Ojrzyński i Stolarczyk są rówieśnikami 
Wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Stolarczyk miał w swojej karierze u nas do czynienia z prawdziwymi trenerami, więc siłą rzeczy na pewno to i owo podpatrzył. Później to już tylko i wyłącznie ciężka praca własna. Są trenerzy, którzy dojdą do pewno poziomu i osiadają na laurach, inni uczą się cały czas, są głodni nowinek.
Póki co styl naszej gry szokuje całą Polskę, pokazujemy, że da się grać widowisko i całkiem skutecznie. W porównaniu z rzeźnią w wykonaniu drużyn trenowanych przez Ojrzyńskiego to po prostu inna, piłkarska galaktyka.
|
a czy ja gdzieś napisałem że
każdy młody to NIE PMS