Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Toeju
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline
#
21911
28.08.2018, 19:10
AS82
napisał(a):
Z polskiej ligi do Wisły bym chciał:
Starzyńskiego
i Merebaszwilego
Wydaję mi się, żę Filip Starzyński nie wpisuje się do koncepcji trenera Stolarczyka, gdzie mocno pressujemy i dużo biegamy.
Toeju
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Toeju
Znajdź inne posty napisane przez Toeju